Te iste večeri kada je održana dodela Oskara i njen famozni after party - žurka Vanity Fair, na parkingu garaže hotela Chateau Marmonta desio se i tajni party koji su organizovali Jay Z i Beyonce.
Međutim, ako ste mislili da queen Bey i Jay Z bili glavne zvezde partyja, varate se.
Glavna zvezda bila je Rihanna. Odevena u "neustrašiv" stajling koji se bazirao na seksi animal print haljini iz najnovije spring couture kolekcije Alexandrea Vauthiera koju odlikuju karneri, Riri je privlačila najviše pažnje.
Naravno, "loša" devojka muzičke scene iznela je OTT haljinu bolje nego većina, nadogradivši je običnim crnim stiletto sandalama, crnim hulahopkama, clutch torbicom i nekoliko metalik narukvica.
Zapratite ELLE na Instagramu i prvi dobijte sve insajderske informacije magazina ELLE >>>https://www.instagram.com/elleserbia/