ADELE U NOVOM SPOTU ZA PESMU ''OH MY GOD'' NOSI SAMO VISOKU MODU: Pogledajte impresivna modna izdanja

U najnovijem spotu, Adele nosi upečatljive kreacije Louisa Vuittona, Vivienne Westwood i Harrisa Reeda. Pogledajte sva 3 impresivna izdanja!

Adele u novom spotu za pesmu Oh My God nosi samo visoku modu.
Foto: Profimedia

U novom spotu za pesmu 'Oh My God' koji je režirao Sam Brown, zaslužan i za spot za 'Rolling in the Deep', Adele nas je uz svoj divni vokal 'počastila' i s nekoliko zanimljivih modnih lookova koji suptilno ilustruju poruku koju pesma prenosi.

U uvodnom delu crno-belog spota Adele nosi elegantnu Harris Reed kombinaciju koja donosi savremeni 'twist' na klasičnu 'pussy bow' bluzu: proziran tufnasti materijal i predimenzionirani rukavi ostavljaju dramatičan dojam.

Adele je ponela Harris Reed kombinaciju koja se sastoji iz pussy bow bluze i suknje. Adele je ponela Harris Reed kombinaciju koja se sastoji iz pussy bow bluze i suknje.
Foto: Profimedia

Još dramatičnije izgleda u drugom looku s potpisom Nicholasa Ghesquierea za Louisa Vuittona: kao sveštenica visoke mode, u haljini rađenoj po meri, koja nalikuje na svešteničke halje, ispred neonske aureole, ovom svetačkom outfitu dozu fetišizma daju duge kožne rukavice (i baš kao što peva: 'On the edge of Heaven and Hell...').

Drugi outfit Adele za spot Oh My God je Louis Vuitton haljina rađena po meri. Drugi outfit Adele za spot Oh My God je Louis Vuitton haljina rađena po meri.
Foto: Profimedia

Vrhunac je custom-made Vivienne Westwood crvena haljina u kojoj Adele dokazuje da zaista jeste 'a grown woman and I do what I want to do' - i to radi sa stilom.

Foto: Profimedia

U pesmi i spotu uživajte u nastavku: