Ove sezone aktuelni su trendovi koji dominirali tokom 90-ih i 2000-ih godina. Ljubitelji mode i beauty trendova ponovo vraćaju nas na trendove koje su zvezde poput Jennifer Lopez i Britney Spirs rado nosile pre 20 godina.
Tada podignuta kosa nije bila potpuna bez uzbudljivog cik-cak razdeljka, dok odevne kombinacije nisu mogle da se zamisle bez farmerica niskog struka. Kada je reč o hair trendovima ove sezone manekenka Bella Hadid vraća nas dve decenije unazad sa frizurom koja je pored nje osvojila i mnoge druge slavne dame.
Bella rado nosi frizuru koja je bila in 2000-ih godina - istaknuti prednji pramenovi. Ova frizura nam pomaže da izgledamo mlađe, a slvane žene poput Juno Temple ili Rachel Zegler predstavile su idenitčnu frizuru na poslednjoj dodeli nagrada Critics' Choice Awards 2022.
Kod novog hair trenda ramenovi koji vise savršeno uokviruju lice i daju mu dozu romantike. Budući da je to nostalgičan trend, ne samo da se osećamo mlađe, nego izgledamo svežije i razigranije s pramenovima ispred.
Zavisno o tome s kojom frizurom želite da nosite pramenove, izgled može biti otmen, cool ili razigran. Napola podignuta ili niska neuredna punđa takođe mogu izgledati razigranije i mlađe s pramenovima ispred.
Evo kako to funkcioniše: jednostavno oblikujte svoju omiljenu frizuru, a zatim izvucite dva tanka pramena uz lice. Možete ih izravnati, uviti ili isplesti u male pletenice po želji. Popravite gelom ili lakom za kosu, i gotovo - nostalgična, pomlađujuća frizura izgleda savršeno!
10 KOMADA KOJE SVAKA ŽENA U PEDESETIM TREBA DA IMA U SVOM GARDEROBERU: Inspirišite se da postanete ikona stila
OVI MODELI PANTALONA NAJBOLJE PRISTAJU ŽENAMA 50+ : Modne ikone sa Instagrama ih uključuju u svoje dnevne outfite
ANGELINA JOLIE PROŠETALA NAJPOŽELJNIJU TORBU ZA 2023. GODINU: Košta preko 3000 dolara i ponovo vraća u modu XXL formu
9 PROIZVODA KOJE NE BI TREBALO DA KORISTITE KADA PREĐETE 50: Umesto da čine lice svežim, daju potpuno suprotan efekat
DA LI ŽENE TREBA DA SE ODREKNU NASLEDSTVA U KORIST MUŠKOG ČLANA PORODICE? Ekonomska moć nad drugim je osnov nejednakosti